„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez JC TRUCK Michał Kajszczarek zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  F. H. U. Tad-Pol Tadeusz Draganowski
  NIP: 774-000-17-44
  REGON: 610239364

  Stróżewko 36/2, 09-410 Płock

  508 565 935

  biuro@tad-pol.pl / laser@tad-pol.pl

  poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00


  O nas

  Firma Tad-Pol swoją działalność rozpoczęła w 1991roku. Przez wiele lat działaliśmy w branży motoryzacyjnej, jednak od 2019 roku zaczęliśmy nowe wyzwania. Otworzyliśmy jedyny taki na rynku płockim zakład ślusarski.

  Nowoczesny park maszynowy: laser, prasy krawędziowe, gilotyna, frezarka, piła i inne pozwalają na szeroki zakres naszych usług, dostosowanych do potrzeb Klienta.

  Specjalizujemy się głównie w kompleksowej obróbce stali w zakresie cięcia laserowego stali dowolnego kształtu, gięcia CNC gotowych detali oraz obróbce skrawaniem CNC.

  Jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb Klienta. Realizujemy zlecenia z własnego, jak i z materiału powierzonego.

  Gwarantujemy terminowość każdego zlecenia. Konkurencyjne ceny i jakość wykonania usług to nasz atut.

  Zapraszamy do współpracy.